Kortárs tánc, Mozgásszínház, Balett, Néptánc
A Nemzeti Táncszínház novemberi műsora
Novemberben - különböző helyszíneken - három premeierrel várja közönségét a Nemzeti Táncszínház: Orfeusz és Euridiké - Pécsi Balett; Igaz történet alapján - Nemzeti Táncszínház−Közép-Európa Táncszínház−Káva Kulturális Műhely−Bethlen Téri Színház; A csodafa tündére - Sivasakti Kalánanda Táncszínház.
2015. november
2015. 11. 01. | 19:00−20:20 | Müpa − Fesztivál Színház [balett]
Orfeusz és Euridiké
Az 55 éves Pécsi Balett
BUDAPESTI PREMIER
Orfeusz és Euridiké
Az 55 éves Pécsi Balett
BUDAPESTI PREMIER
Pécsi Balett Orfeusz és Euridiké / fotó: Mihály László
2015. 11. 02. | 10:30−13:00 | Bethlen Téri Színház [oktatási program]
Igaz történet alapján
NTSZ−KET−Káva−BTSZ
PREMIER
2015. 11. 03. | 10:30−11:30 | Müpa − Fesztivál Színház [gyermek]
Vuk
Inversedance − Fodor Zoltán Társulata
2015. 11. 03. | 15:00−16:00 | Müpa − Fesztivál Színház [gyermek]
Vuk
Inversedance − Fodor Zoltán Társulata
2015. 11. 04. | 10:30−11:31 | Marczi Közösségi Tér [gyermek]
Csizmás kandúr
Bozsik Yvette Társulat
ÓVODÁS BEAVATÓ BÉRLET 2.
2015. 11. 04. | 11:00−12:00 | Müpa − Fesztivál Színház [néptánc]
Téli tánc - Folklór-kalendárium
Magyar Nemzeti Táncegyüttes
2015. 11. 04. | 19:00−19:50 | MOM Kulturális Központ [kortárs]
Üvegbura
Badora Társulat
az előadás után közönségtalálkozó: Barta Dórával beszélget Veiszer Alinda
2015. 11. 04. | 19:00−20:00 | Müpa − Fesztivál Színház [néptánc]
Téli tánc - Folklór-kalendárium
Magyar Nemzeti Táncegyüttes
2015. 11. 05. | 10:30−11:31 | Marczi Közösségi Tér [gyermek]
Csizmás kandúr
Bozsik Yvette Társulat
PITYPANG BÉRLET 1.
2015. 11. 05. | 15:00−16:01 | Marczi Közösségi Tér [gyermek]
Csizmás kandúr
Bozsik Yvette Társulat
2015. 11. 05. | 19:00−20:30 | Müpa − Fesztivál Színház [extra]
Cseppkánon - Hogy vagy Herakleitosz?
Artus Goda Gábor Társulat
2015. 11. 06. | 19:00−19:55 | Müpa − Fesztivál Színház [kortárs]
Birdie
Frenák Pál Társulat
2015. 11. 07. | 19:00−20:01 | MOM Kulturális Központ [kortárs]
Kaleidoszkóp
PR-Evolution Dance Company
2015. 11. 08. | 19:00−20:30 | MOM Kulturális Központ [kortárs]
Rítus
Szegedi Kortárs Balett
2015. 11. 15. | 10:30−11:31 | Hagyományok Háza [gyermek]
Csizmás kandúr
Bozsik Yvette Társulat
NAPSUGÁR BÉRLET 1.
2015. 11. 17. | 19:00−20:00 | MOM Kulturális Központ [balett]
Az estély
Bozsik Yvette Társulat
2015. 11. 17. | 19:00−20:45 | Müpa − Fesztivál Színház [néptánc]
Naplegenda
Magyar Állami Népi Együttes
2015. 11. 18. | 10:30−11:30 | Müpa − Fesztivál Színház [gyermek]
Vuk
Inversedance − Fodor Zoltán Társulata
2015. 11. 18. | 15:00−16:00 | Müpa − Fesztivál Színház [gyermek]
Vuk
Inversedance − Fodor Zoltán Társulata
2015. 11. 18. | 19:00−20:01 | Marczi Közösségi Tér [néptánc]
A csodafa tündére
Sivasakti Kalánanda Táncszínház
PREMIER
Igaz történet alapján
NTSZ−KET−Káva−BTSZ
PREMIER
2015. 11. 03. | 10:30−11:30 | Müpa − Fesztivál Színház [gyermek]
Vuk
Inversedance − Fodor Zoltán Társulata
2015. 11. 03. | 15:00−16:00 | Müpa − Fesztivál Színház [gyermek]
Vuk
Inversedance − Fodor Zoltán Társulata
2015. 11. 04. | 10:30−11:31 | Marczi Közösségi Tér [gyermek]
Csizmás kandúr
Bozsik Yvette Társulat
ÓVODÁS BEAVATÓ BÉRLET 2.
2015. 11. 04. | 11:00−12:00 | Müpa − Fesztivál Színház [néptánc]
Téli tánc - Folklór-kalendárium
Magyar Nemzeti Táncegyüttes
2015. 11. 04. | 19:00−19:50 | MOM Kulturális Központ [kortárs]
Üvegbura
Badora Társulat
az előadás után közönségtalálkozó: Barta Dórával beszélget Veiszer Alinda
2015. 11. 04. | 19:00−20:00 | Müpa − Fesztivál Színház [néptánc]
Téli tánc - Folklór-kalendárium
Magyar Nemzeti Táncegyüttes
2015. 11. 05. | 10:30−11:31 | Marczi Közösségi Tér [gyermek]
Csizmás kandúr
Bozsik Yvette Társulat
PITYPANG BÉRLET 1.
2015. 11. 05. | 15:00−16:01 | Marczi Közösségi Tér [gyermek]
Csizmás kandúr
Bozsik Yvette Társulat
2015. 11. 05. | 19:00−20:30 | Müpa − Fesztivál Színház [extra]
Cseppkánon - Hogy vagy Herakleitosz?
Artus Goda Gábor Társulat
2015. 11. 06. | 19:00−19:55 | Müpa − Fesztivál Színház [kortárs]
Birdie
Frenák Pál Társulat
2015. 11. 07. | 19:00−20:01 | MOM Kulturális Központ [kortárs]
Kaleidoszkóp
PR-Evolution Dance Company
2015. 11. 08. | 19:00−20:30 | MOM Kulturális Központ [kortárs]
Rítus
Szegedi Kortárs Balett
2015. 11. 15. | 10:30−11:31 | Hagyományok Háza [gyermek]
Csizmás kandúr
Bozsik Yvette Társulat
NAPSUGÁR BÉRLET 1.
2015. 11. 17. | 19:00−20:00 | MOM Kulturális Központ [balett]
Az estély
Bozsik Yvette Társulat
2015. 11. 17. | 19:00−20:45 | Müpa − Fesztivál Színház [néptánc]
Naplegenda
Magyar Állami Népi Együttes
2015. 11. 18. | 10:30−11:30 | Müpa − Fesztivál Színház [gyermek]
Vuk
Inversedance − Fodor Zoltán Társulata
2015. 11. 18. | 15:00−16:00 | Müpa − Fesztivál Színház [gyermek]
Vuk
Inversedance − Fodor Zoltán Társulata
2015. 11. 18. | 19:00−20:01 | Marczi Közösségi Tér [néptánc]
A csodafa tündére
Sivasakti Kalánanda Táncszínház
PREMIER
Sivasakti Kalánanda Táncszínház: A csodafa tündére / fotó: Kresmery Pap Réka
2015. 11. 19. | 19:00−20:50 | Müpa − Fesztivál Színház [néptánc]
Világzene − Világtánc
Duna Művészegyüttes − Szokolay Dongó Balázs
2015. 11. 20. | 19:00−20:31 | Müpa − Fesztivál Színház [néptánc]
Napszédítő | Páva-variációk
Magyar Nemzeti Táncegyüttes
2015. 11. 21. | 18:00−19:01 | Hagyományok Háza [néptánc]
Jobbágytelki szalmafonó céhban
Vitézi Ének Alapítvány
2015. 11. 21. | 19:00−20:00 | Bethlen Téri Színház [néptánc]
Madárasszonyok
Duna Táncműhely
Az előadás után beszélgetés.
2015. 11. 22. | 10:30−11:20 | MOM Kulturális Központ [gyermek]
Sárkánymese
Magyar Nemzeti Táncegyüttes
2015. 11. 23. | 19:00−20:01 | Marczi Közösségi Tér [kortárs]
Közhely
Tünet Együttes
KÖZÉPISKOLÁS BEAVATÓ BÉRLET 2.
2015. 11. 23. | 19:00−20:31 | MOM Kulturális Központ [extra]
Tánc és... (Tánc és Technológia)
Lakatos János
2015. 11. 24. | 19:00−20:10 | MOM Kulturális Központ [néptánc]
Variációk
Varidance
2015. 11. 26. | 10:30−11:20 | MOM Kulturális Központ [gyermek]
Sárkánymese
Magyar Nemzeti Táncegyüttes
2015. 11. 26. | 10:30−13:00 | Bethlen Téri Színház [oktatási program]
Igaz történet alapján
NTSZ−KET−Káva−BTSZ
Világzene − Világtánc
Duna Művészegyüttes − Szokolay Dongó Balázs
2015. 11. 20. | 19:00−20:31 | Müpa − Fesztivál Színház [néptánc]
Napszédítő | Páva-variációk
Magyar Nemzeti Táncegyüttes
2015. 11. 21. | 18:00−19:01 | Hagyományok Háza [néptánc]
Jobbágytelki szalmafonó céhban
Vitézi Ének Alapítvány
2015. 11. 21. | 19:00−20:00 | Bethlen Téri Színház [néptánc]
Madárasszonyok
Duna Táncműhely
Az előadás után beszélgetés.
2015. 11. 22. | 10:30−11:20 | MOM Kulturális Központ [gyermek]
Sárkánymese
Magyar Nemzeti Táncegyüttes
2015. 11. 23. | 19:00−20:01 | Marczi Közösségi Tér [kortárs]
Közhely
Tünet Együttes
KÖZÉPISKOLÁS BEAVATÓ BÉRLET 2.
2015. 11. 23. | 19:00−20:31 | MOM Kulturális Központ [extra]
Tánc és... (Tánc és Technológia)
Lakatos János
2015. 11. 24. | 19:00−20:10 | MOM Kulturális Központ [néptánc]
Variációk
Varidance
2015. 11. 26. | 10:30−11:20 | MOM Kulturális Központ [gyermek]
Sárkánymese
Magyar Nemzeti Táncegyüttes
2015. 11. 26. | 10:30−13:00 | Bethlen Téri Színház [oktatási program]
Igaz történet alapján
NTSZ−KET−Káva−BTSZ
2015. 11. 26. | 15:00−15:50 | MOM Kulturális Központ [gyermek]
Sárkánymese
Magyar Nemzeti Táncegyüttes
2015. 11. 27. | 10:30−13:00 | Bethlen Téri Színház [oktatási program]
Igaz történet alapján
NTSZ−KET−Káva−BTSZ
2015. 11. 29. | 20:00−20:50 | MOM Kulturális Központ [16+]
Psyché
Feledi János − Feledi Project
2015. 11. 30. | 19:00−20:10 | Várkert Bazár [balett]
Bolero | Tavaszi áldozat
Bozsik Yvette Társulat
LŐRINC GYÖRGY BÉRLET 2.